logo-01

פגישות 1:1

על רצון אישי, פער בין מצוי לרצוי והתייחסות לאתגרים בדרך למימוש.
מתאים למי שרוצה העמקה אישית ומלאה, והכוונה ספציפית, בין היתר בנושאים הבאים; התפתחות עסקית, כסף, יצירה, פריצת דרך מקצועית או אישית, מערכות יחסים, זוגיות. ניהול אישי או עסקי, מנהיגות והובלה.
למי זה יכול להתאים? בעלי עסקים, יוצרים, מנהלים, יזמים, מנטורים, מטפלים, וגם אנשי הגם וגם.
מה קורה בפגישה?
מתוך הקשבה לדיבור שמתקיים אצלך בכל הרבדים – הגלוי והסמוי אני מזהה את נקודות ה'כשל' - שיוצרות חסימה, וכן את הנתיבים המהירים שלך שכדאי לעלות עליהם.

בליווי שלי תוכל.י להטמיע תובנות ייחודיות פותחות ובונות, להעזר בכלים שמאפשרים תנועה קלה, חופשית, מסונכרנת עם כל חלקיך. ללמוד איך לחשוב - לבחור – לפעול אחרת.
התוצאות החדשות מורגשות מיד. והולכות ומתעצמות.
בפגישות האישיות אני מהלכת יחד איתך בתוך הרבדים השונים של הקיום, תודעה – נפש – עשיה. עולה ויורדת יחד איתך בסולם שבין שמים לארץ, ולמעשה חונכת אותך לביצועים משמעותיים, להגשמה, לשזירה והפריה בין הרוח לחומר.
יהיו רגעי עומק עוצמתיים לתוך המהות שלך וגם נגיעה בפרטים טכניים כולל תוכניות עבודה וכלים לניהול זמן משימות וכסף, תהיה תשומת לב לאזור הגאונות שלך וליצירה במינימום מאמץ. תהיה בניה של מסוגלות ובטחון להתמודד ולעבור דרך אתגרים וקושי. נחדד למקסימום את יכולת קבלת ההחלטות, בחיבור לחכמה הפנימית שלך. ואת יכולת ההקשבה הנקיה ובניית קשר של אמון
עם עצמך.

יש רגעים בחיים שאנחנו מרגישים שהדברים לא נמצאים על מקומם

פגישות 1:1 לבהירות

מורגשת שחיקה, תקיעות, אי נוחות, מאמץ יתר, תוצאות לא מספיק טובות. אבל אנחנו לא יודעים מה הבעיה/ הרצון/ הדבר הבא.

זה מעורפל.

במצב כזה כדאי להגיע לפגישה שתייצר עבורך בהירות.

אפשר בפגישה אחת?

כן.

כשדברים מורגשים כלא מתאימים זה אומר שהדבר הבא כבר כאן, שהמסר או התשובה נמצאים. בפגישה הזו נוכל לחשוף אותם כך שיהיו מונחים מולך בבהירות.

לאחר מכן תוכל.י לבחור מה הצעדים הבאים.פגישות 1:1 לאסטרטגיה

מי שנמצא בעמדת מנהיגות בחיים האישיים והמקצועיים יודע שהביצוע והעשיה חייבים לבוא מתוך אסטרטגיה שהולמת ומביאה לידי ביטוי את המטרות והערכים.

מי שנמצא לבד בצמרת יחווה לא פעם את הקושי בלבנות אסטרטגיה עדכנית ומתאימה.

אם יש לך בהירות לגבי הרצון או הדבר הבא שלך .

תוכל להגיע לפגישה שבה נבנה יחד אסטרטגיה חכמה מותאמת למי שאת.ה, לחיים שלך, ליעדים שלך. נקח בחשבון את כל המשאבים שיש לך (בפגישה כזו לא פעם מגלים משאבים שלא לקחנו בחשבון), את האופי הייחודי שלך, את הלייפסטייל שמתאים לך וניצור תוכנית ליישום שתפורה בדיוק למידות שלך.פגישות 1:1 לתהליך הגשמה

כשיש בהירות ויש אסטרטגיה  מגיע שלב היישום וההטמעה,

בתוך חיים אינטנסיביים רוב התנועה שלנו והמחשבות שלנו והבחירות היומיומיות שלנו הן אוטומטיות כך שלרוב נתקשה לעשות דברים אחרת או ליצור מציאות חדשה ולהגיע לוצאות אחרות ללא תמיכה וליווי חכמים.

תהליך הגשמה הוא למעשה סדרת פגישות בתדירות שנעה בין כל שבוע לפעם בחודש (תלוי בנושא, בצורך וביכולת שלך להתפנות). בפגישות האלה ניצור חיבורים בין הפנים לחוץ, בין המחשבה למעשה, ובין המעשים לתוצאות. תקבל.י כלים והדרכה לשיפור ביצועים תוך כדי תנועה, ולהתמודדות עם אתגרים. יחד נפתור דילמות, נחדש כוחות עד שתגיע.י למימוש הרצון.

המבנה המוצלח ביותר על פי נסיוני הוא תהליך הליווי השנתי

עם זאת אני תמיד בעד לתפור עבורך את מודל העבודה שמתאים לך ולכן הליווי השנתי הוא רק בגדר הצעה.

by EMOTIVE
chevron-up