Zimran

הרצאה שעוזרת לשפר את הביצועים מכיוון מפתיע.

אומנות הביצועים - לביצועיסטים, ליזמים ולאנשים יצירתיים
שרוצים לעשות יותר בפחות.

'אומנות הביצועים' היא פרי של יותר מעשור בליווי מאות אנשים, בעלי עסקים ומנהלים בדרכם למימוש והגשמה.
יחד איתם נחשפתי שוב ושוב לפרדוקס הביצוע - מצד אחד אנחנו לא מצליחים להיות מכונת ביצועים, מצד שני בלי ביצועים אין תוצאות.
הרבה כאב יושב שם.
בהרצאה אני מדברת על מה קורה לנו כשאנחנו רוצים לעשות - אבל לא מצליחים לזוז. מוזמנים לבוא ולהחשף להתנהלות חדשה שתאפשר לכם לשפר את יכולות ביצוע, לנוע בחוכמה לעבר מטרות ולהשפיע על המציאות שלכם.

zimran ben ami

'מאחורי הקלעים' של שיטת אומנות הביצועים

מערכת הביצועים שלנו 'סבלה' במשך שנים רבות מכפיה חיצונית. הופעלה על ידי הוראות מבחוץ, שלרוב לא הלמו את הרצון הפנימי שלנו. כיום אנחנו לא מכירים דרך הרמונית להפעלת מערכת הביצועים. וכך, גם כיצורים בוגרים, חופשיים, עצמאיים אנחנו משתמשים בכפיה דומה מאד לכפיה החיצונית כדי לייצר תנועה ועשיה. ועצוב עוד יותר - אנחנו עושים את זה גם לגבי נושאים שבהם כן קיים רצון פנימי, תשוקה, והטבה לעצמנו.
בכל פעם שאנחנו עושים זאת אנחנו פוגעים ביכולתה של מערכת הביצועים שלנו לפעול בהרמוניה, בעוצמה, כמעט ללא מאמץ ולאורך זמן.

בכל פעם שאנחנו פועלים בכפיה שדומה לזו שנעשתה בעבר - אנחנו 'מעירים' את אותו החלק המגן שלנו, העצמי, החופשי שמתנגד לכפיה מכל סוג. ולמעשה בוראים מאבק פנימי שהוא שורש הכשלים בעשיה שלנו - דחיינות, עצלנות, חולשה פיסית, עצבות וחווית תסכול.
למה יש בנו חלק שכל כך מתנגד לכפיה הזו? גם כשהתוצאה שלה היא לטובתנו - כמו עשיה בעסק שתרחיב את הפעילות שלנו ובהתאם את ההכנסות מהעסק, כמו פעילות גופנית או תזונה אחראית שתיטיב עם הבריאות שלנו, כמו סדר וארגון בבית שינעימו לנו את השהות בו, למה?

הכל טמון בגישה ובשיטת ההתנהלות.

אם עייפתם מלחוות את עצמכם דוחים דברים בסדרתיות, נחלשים לפני פעולות, מתעצלים לעשות
אם עייפתם מלהתניע כל פעם מחדש את מערכת הביצועים אחרי שקרסה וכבתה - הגיע הזמן לשיקום.
הגיע הזמן ללמוד איך להפעיל אותה ממקור חדש. לעורר אותה ממקור חדש, להזכיר לה שיש לה הנעה פנימית שמייצרת תנועה סינרגטית, מדויקת, שיכולה לפעול לאורך זמן, כל הזמן, ולקחת אותנו אל המקום הטוב והמיטיב ביותר עבורנו.
מערכת הביצועים אינה עוד מערכת, היא לב הקיום שלנו, היא המערכת המהותית ביותר, זו שמחברת בין הרוח לחומר, בין רצונותינו למימושם, בין הכוח לפועל, בכל רגע ביום - בואו לשמוע עוד!

משתתפים מספרים

"ההרצאה גרמה לי לשינוי אפילו הזזתי משימות אתמול כדי לא לרוקן את הבנק האנרגטי...אני הרבה יותר שואל את עצמי בקול רם מה נכון לי ומתי צריך יותר מנוחה .מאד מצא חן בעיניי הנקודה שאנחנו רואים את מה שאין דווקא אז החלטתי כל ערב להודות על מה שיש ולמנות בכל רם את הכל"

 

"ההרצאה של זימרן חידדה אצלי את הרעיון כמה אני צריכה לדאוג לעצמי ולמלא את הגנרטור שלי בכדי שאוכל להוציא את העסק שלי בגרסה הכי טובה שלו.. היא הייתה מעולה"

"לקחתי מההרצאה את העניין של הקלות, שזה הפוך מאיך שאני חושב בדרך כלל.עכשיו אני בגישה של - מה שבא בקלות טוב לי. לראות את המאמץ כפיק נקודתי שבו מתפתחים. ודבר שני, הדיבור לדירקטוריון שלי בראש. אני מדבר המון עם עצמי אבל לא בכמה קולות. חייב לנסות את העניין הזה:)"

 

"מאוד אהבתי , התחברתי והתרגשתי מההרצאה. לקחתי תזכורת חשובה שאנו בני האדם בעלי יכולת לעשות הכל! רק חשוב להבין את ה״באג״ -שדרוש טיפול -במקום לנסות לדפוק על המחשב ולתקן אותו .לזהות שיפוטיות ולשחרר בהבנה שאינה משרתת אותנו ואף גורמת לנו לתקיעות."

ההרצאה הזו עושה שכל חדש בכל הנוגע להתייחסות שלי לביצועים ולעשיה. רוח חדשה זורמת בי.

הנושא הוא נושא לא קל, ועשית אותו בהרצאה קליל וזורם ועם זאת מאד בהעמקה. אני יוצא מההרצאה עם זווית חדשה בהתייחסות אליי כ'עושה'.

תמיד התלוננתי עליי שאני עצלנית ודוחה דברים. אחרי ההרצאה הזו הבנתי למה. עכשיו, חצי שנה אחרי ההרצאה אני יכולה להגיד ששינוי התפיסה מההרצאה והכלים שנתת העלו אותי על מסלול חדש בכל הנוגע לביצועים.

אהבתי מאד את החיבור שאת עושה בהרצאה בין הביצועים בפועל לבין כל מי ומה שאנחנו. שאי אפשר לנתק את זה ולהיפך. זאת הרצאה חכמה שעושה ממש שינוי בגישה.

ריכזת הבנות ותפיסות לנקודות פרקטיות וברורות. כאלו, שאפשר לבחון אותן במציאות האישית של כל אחד ואחת. ולפעול בהתאם.

chevron-left
chevron-right

מעניין אותך לבוא?

2024 פה מאתגרת במיוחד
דווקא בימים כאלו חשוב להכיר

אפשרות לתנועת ביצוע

שמגיעה ממקום אחר -

חופשי. קשוב. נוכח. חכם

מחכה להפגש

קצת עליי...

זמרן בן עמי, בת 43
עוסקת ביעוץ ואימון לביצועים והגשמה מאז 2010.
יוצרת שיטת 'אומנות הביצועים' שפותחה מתוך אלפי שעות נסיון קליני, באימון מנהלים, יזמים, בעלות ובעלי עסקים, ביצועיסטים וביצועיסטיות.
אמא לארבעה מתבגרים, גרה בזכרון יעקב. בעלת תואר ראשון בחינוך, מוסמכת אימון (coaching) והתמחויות באימון עסקי, אימון להתנהלות כלכלית ואימון קבוצות.

מדריכה תהליכי התפתחות והגשמה בגישה ייחודית השוזרת את האימון הקלאסי יחד עם 'חשיבה הכרתית' (ימימה אביטל), חסידות וקבלה, טכניקות NLP ומדיטציה, מדריכת יוגה מוסמכת .
מובילה ריטריטים טרנספורמטיביים מרוכזים.
'בימים' אני מאמנת עסקים ואנשים למימוש והגשמה, ו'בלילות' אני מלקטת עוד ידע, כלים וחיבורים שיכולים להיטיב את מסע החיים, לחבר ולקרב את הרוח והגוף ולהניב מהקיום שלנו את הטוב ביותר.
חונכת ומאמנת איך להיות בעשיה מחוברת, איך לעשות את המעברים מהרעיון/רצון לביצוע ולהגשמה.
אני בקיאה גם במרחב הרוח, וגם במרחב החומר. יודעת לעוף עם האויר, להבעיר את האש, להניע את המים וללכת בקצב האדמה.
יש שלושה חוקים אצלי –לא בכוח, לא בכפיה, לא במאבק. כל השאר מותר, וכדאי שיהיה ברכות.
בבסיס של שיטת העבודה שלי והגישה שלי יש דבר אחד - אמון ואמונה. מיסודי אני בנאדם מאמין. מאמינה באנשים, מאמינה לאנשים, מאמינה שיש לדברים סיבה, השגחה ושהכל פועל פה בחכמה.
אני 'פריקית' של עשיה. מתקשה להכיל דיבורים שאין בסופם מעשים - זה עקר בעיני. אני גאה לקדם בעולם עשיה רכה ומתמשכת.

הרצאה + שיח פתוח אצלי בבית בחמישי 29.2 בשעה 20:00-22:30

תשאירו פרטים ותכתבו בהערה שמעונינים - ואשלח לינק להרשמה