Zimran

מדלגים על משימות?
מרגישים עייפים ומרוקנים?
הנה ההרצאה - שתעזור לכם לשפר את הביצועים
ומכיוון מפתיע...

אומנות הביצועים
השיטה של זמרן בן עמי למצליחנים, לביצועיסטים, ליזמים ולאנשים יצירתיים
שרוצים להשיג הרבה יותר בפחות.

'אומנות הביצועים' היא פרי של עשור בו ליוויתי מאות אנשים, בעלי עסקים ומנהלים בדרכם למימוש. יחד איתם נחשפתי שוב ושוב לפרדוקס הביצוע -

מצד אחד אנחנו לא מצליחים להיות מכונת ביצועים, מצד שני בלי ביצועים אין תוצאות. הרבה כאב יושב שם.

בהרצאה אני מדברת על מה קורה לנו כשאנחנו רוצים לממש ולעשות - אבל לא מצליחים לזוז.

אחשוף לפניכם התנהלות חדשה שתאפשר לכם לשפר את יכולות ביצוע, לנוע בחוכמה לעבר מטרות ולהשפיע על המציאות שלכם.

zimran ben ami

מאחורי הקלעים של ההרצאה

מערכת הביצועים שלנו 'סבלה' במשך שנים רבות מכפיה חיצונית. הופעלה על ידי הוראות מבחוץ, שלרוב לא הלמו את הרצון הפנימי שלנו. נעשה בכפיה הזו שימוש יתר. והעוול הגדול ביותר הוא שלא נרכשה אצל רובנו אופציה אחרת. אנחנו לא מכירים דרך הרמונית שנביעתה ומקור עוצמתה הוא פנימי, להפעלת מערכת הביצועים. וכך, גם כיצורים בוגרים, חופשיים, עצמאיים אנחנו משתמשים בכפיה דומה מאד לכפיה החיצונית כדי לייצר תנועה ועשיה. ועצוב עוד יותר - אנחנו עושים את זה גם לגבי נושאים שבהם כן קיים רצון פנימי, תשוקה, והטבה לעצמנו.
בכל פעם שאנחנו עושים זאת אנחנו פוגעים ביכולתה של מערכת הביצועים שלנו לפעול בהרמוניה, בעוצמה, כמעט ללא מאמץ ולאורך זמן.

בכל פעם שאנחנו עושים זאת, כלומר בכפיה דומה לזו שנעשתה בעבר - אנחנו 'מעירים' את אותו החלק המגן שלנו, העצמי, החופשי שמתנגד לכפיה מכל סוג. ולמעשה בוראים מאבק פנימי שהוא שורש הכשלים בעשיה שלנו - דחיינות, עצלנות, חולשה פיסית, עצבות וחווית תסכול.
למה יש בנו חלק שכל כך מתנגד לכפיה הזו? גם כשהתוצאה שלה היא לטובתנו - כמו עשיה בעסק שתרחיב את הפעילות שלנו ובהתאם את ההכנסות מהעסק, כמו פעילות גופנית או תזונה אחראית שתיטיב עם הבריאות שלנו, כמו סדר וארגון בבית שינעימו לנו את השהות בו, למה?

הכל טמון בגישה ובשיטת ההתנהלות.

אם עייפתם מלחוות את עצמכם דוחים דברים בסדרתיות, נחלשים לפני פעולות, מתעצלים לעשות, אם עייפתם מלהתניע כל פעם מחדש את מערכת הביצועים אחרי שקרסה וכבתה. הגיע הזמן לשיקום. הגיע הזמן ללמוד איך להפעיל אותה ממקור חדש. לעורר אותה ממקור חדש, להזכיר לה שיש לה הנעה פנימית שמייצרת תנועה סינרגטית, מדויקת, שיכולה לפעול לאורך זמן, כל הזמן, ולקחת אותנו אל המקום הטוב והמיטיב ביותר עבורנו. מערכת הביצועים אינה עוד מערכת, היא לב הקיום שלנו, היא המערכת המהותית ביותר, זו שמחברת בין הרוח לחומר, בין רצונותינו למימושם, בין הכוח לפועל, בכל רגע ביום - בואו לשמוע עוד!

מתי?

4.2.22 • 10:00 • בזכרון יעקב

נרשמים פה

17.2.22 • 20:00 • ירושלים

נרשמים פה

משתתפים מספרים

"ההרצאה גרמה לי לשינוי אפילו הזזתי טיפול אתמול כדי לא לרוקן את הבנק האנרגטי...אני הרבה יותר שואלת את עצמי בקול רם מה נכון לי ומתי צריכה יותר מנוחה .מאד מצא חן בעיניי הנקודה שאנחנו רואים את מה שאין דווקא אז החלטתי כל ערב להודות על מה שיש ולמנות בכל רם את הכל"

 

"ההרצאה של זימרן חידדה אצלי את הרעיון כמה אני צריכה לדאוג לעצמי ולמלא את הגנרטור שלי בכדי שאוכל להוציא את העסק שלי בגרסה הכי טובה שלו.. היא הייתה מעולה אני באופן אישי התחברתי אליה כי גם אני מתעניינת בתחום ההתפתחות האישית ..."

"לקחתי מההרצאה את העניין של הקלות מה שבא בקלות טוב לי. לראות את המאמץ כפיקים שבהם מתפתחים. ודבר שני, הדיבור לדירקטוריון שלי בראש. אני מדברת המון עם עצמי אבל לא בכמה קולות. חייבת לנסות את העניין הזה:)"

 

"מאוד אהבתי , התחברתי והתרגשתי מההרצאה. לקחתי תזכורת חשובה שאנו בני האדם בעלי יכולת לעשות הכל! רק חשוב להבין את ה״באג״ -שדרוש טיפול -במקום לנסות לדפוק על המחשב ולתקן אותו .לזהות שיפוטיות ולשחרר בהבנה שאינה משרתת אותנו ואף גורמת לנו לתקיעות."

chevron-left
chevron-right

מעניין אותך לבוא?

להרצאה הקרובה בזכרון יעקב, נרשמים פה

2022 כבר פה, כמה טוב ללכת אותה

בצעדים שבאים ממקום אחר -

חופשי. קשוב. נוכח. חכם

מחכה להפגש

מה העלות?

99 ש"ח בלבד (כולל מע"מ)

קצת עליי...

'בימים' אני מאמנת עסקים ואנשים למימוש והגשמה, ו'בלילות' אני מלקטת עוד ידע, כלים וחיבורים שיכולים להיטיב לכולנו את מסע החיים, ולהקל על שהות הרוח בגוף. אני בת 40, גרה בזכרון יעקב, אמא ל4 מתבגרים. ועוסקת בהתפתחות אישית וייעוץ ואימון למעלה מ 15 שנה.

בעלת תואר ראשון בחינוך, מוסמכת אימון (coaching) והתמחויות באימון עסקי, אימון להתנהלות כלכלית ואימון קבוצות (מטעם תות תקשורת ותוצאות). שיטת העבודה שלי משולבת משיטת האימון הקלאסי בתוספת לידע שרכשתי במהלך 20 שנה של התפתחות אישית; תטה הילינג, שיטת ימימה, חסידות וקבלה, טכניקות NLP, ושיטת 'המסע'.

להרצאה הקרובה בירושלים, נרשמים פה

איפה נפגשים?

4.2.22 בזכרון יעקב • סטודיו 'המרחב' רחוב המייסדים 51 בwaze - חניון בזק.

17.2.22 בירושלים • בסלון המהמם של עדי ובן - פרטי הגעה ישלחו לנרשמים.