Zimran

ברוך/ה הבא/ה לאפשרות לחיות בחיבור לזמן

'חוקי הזמנים' הינו מסע של 12 צעדים המסונכרן לחודשי השנה העבריים.

כולנו יודעים ויודעות שהתזמון משפיע עלינו מאד. תכלס, טיימינג איז אבריט'ינג.
מקורות הסוד היהודיים מחלקים את הזמן ל-12 חלקים, לפי החודשים העבריים, שמקבילים ל 12 המזלות האסטרולוגיים, שמקבילים לתהליכים שקורים בטבע מעל האדמה ובתוכה, ובאפשרותנו להכיר את הידע הזה ולהשתמש בו כך שנוכל להשתתף בחכמה במשחק החיים!

zimran ben ami

אז איך זה עובד?

שבוע לפני שהשער של החודש העברי החדש נפתח, אני שולחת שידור מוקלט של לימוד בהעמקה על מה הזמן שבא מסמן לנו; מה הטיימינג עכשיו? מה התהליך שקורה במרחב הרוחני ובעולם הטבע? איך זה משפיע עלינו? איזו רוח גבית זה נותן לנו? ומה לא כל כך מתאים עכשיו? על מה לשים דגש ואיך למעשה 'לתפוס גל' עם מה שקורה עכשיו?
בנוסף לשידור אני מצרפת גם תמצית כתובה של מה שלמדנו לשימושך האישי, כך שאפשר ממש לחבר בסופו של מהלך פיסה לפיסה לחוברת הדרכה של 12 שלבים/מהלכים.

מתי זה מתחיל?

התחלנו בחודש אלול (החודש שסוגר את השנה הקודמת ובאותה נשימה כבר מכיל את שער השנה החדשה) ויש 12 שידורים עד חודש אלול בשנה שאחרי, וככה ממשיכים משנה לשנה. למעשה ההצטרפות לקורס מקנה לך כרטיס נצחי לקבלת השידורים, בשנה הראשונה ישירות למייל ומהשנה שאחרי דרך קבוצת הפייסבוק הפרטית!

הידע שאני מעבירה מגיע בעיקר מהידע הקדום שיש בתורת הסוד (הקבלה) היהודית, וגם מעולמות תוכן נרחבים הקשורים לטבע, למבנה האנושי, ולהתפתחות בכלל. כל אלה נארזים ומועברים על ידי בשידור אחת לחודש – בכל פעם לפני שנפתח השער של החודש החדש.
המטרה העיקרית היא להסתנכרן עם ההתרחשות הכללית בזמן מסוים (מה שנקרא TIMING) כך שנוכל לפעול מתוך תיאום פנימי וחיצוני. הרווח הנוסף הוא שהיות וכל חודש חושף בפנינו זווית אחרת של תודעה ותנועה בעולם - בתום שנה תהיה לך מעין חגורת כלים בסך 12 הדרכות קיומיות שההיכרות איתן משמעותית.
לידע שנלמד חודש בחודשו בחיבור לזמן אמת - יש ערך ועוצמה אחרת.
ובנימה אישית - עבורי מדובר על תוכן שמעניק הנאה וכוח תנועה בכל הרבדים – גם ברוח, גם בשכל, גם ברגש וגם במעשה. ואני רואה את התוצאות של הלימוד הזה צומחות בחיי, כל שנה. בעיני זו הכשרה ל-להיות אדם. הכשרה והדרכה ל-איך לפעול בעולם מתוך חיבור וסנכרון.
שעה תמציתית אחת בחודש, זה ממש מעט המחזיק את המרובה במינימום מאמץ וזה נפלא!

נרשמים פה

משתתפים מספרים

החיבור לזמן, בזמן הזה ימי הקורונה אפשר לי חיבור לעצמי עם הרבה רגש ורוך וסלחנות. המפגשים איתך נידמו לי כמו תיקשור כתבתי כל מילה ומילה תוך כדי המפגשים (למרות ששלחת הקלטה) המילים נרשמו בי ככה בעוצמה רבה וליוו אותי כמו מנטרות בזמן כל הזמן. אני ממליצה לכל מי שמרגיש שלזמן יש משמעות להתחבר לתדר ולגלות כלים וידע. תודה על זה ועוד.
(אורנה דוקטורי)

חוקי הזמנים איפשר לי להביט קודם כל בנוכח בתחילתו של כל חודש. להבין מה הנדוניה שהוא מביא איתו, ואיזו תנועה הוא מבקש, לפני שאני בוחר איך לפעול ואיך להגיב לתוצאות. זו מסגרת שמאפשרת פרספקטיבה חדשה על מחזוריות החיים. שווה.

זה היה מסע שנתי מרתק ומעשיר, של התבוננות עדינה וקשב. תודה זמרן, על כל שהבאת אלינו לשם.

ממליצה בחום רב חושבת להצטרף למסע זה שוב. יש הרבה עמקות ויופי בו, תודה לך זימרן את מורידה שמים לארץ בפשטות.

chevron-left
chevron-right

איך מצטרפים?

נרשמים פה

עם ההרשמה תקבלו הזמנה להצטרף לקבוצת פייסבוק סגורה בה אני מלווה את המהלך בין השידורים ובה גם ניתן לשתף תובנות וחוויות.

מה העלות?

80 ש”ח בחודש
12X80 - בסה”כ 960 ש”ח כולל מעמ

 

קצת עליי...

'בימים' אני מאמנת עסקים ואנשים למימוש והגשמה, ו'בלילות' אני מלקטת עוד ידע, כלים וחיבורים שיכולים להיטיב לכולנו את מסע החיים, ולהקל על שהות הרוח בגוף. אני בת 40, גרה בזכרון יעקב, אמא ל4 מתבגרים. ועוסקת בהתפתחות אישית וייעוץ ואימון למעלה מ 15 שנה.

נרשמים פה

אשמח לראותך,
זמרן.